Засіб для видалення накипу з побутової техніки Glutoclean

2021-07-08 14:37:15

Високоефективний і економічний у витрачанні засіб концентрат для чистки приладів, використовуваних в побуті. Дуже добре справляється з такими завданнями як: видалення накипу, чистка кавоварки, очищення праски, чистка пральної машини, чистка чайника.

Область застосування: Засіб від накипу Glutoclean Видаляч накипу з легкістю допоможе видалити накип і впорається з таким завданням, як Чистка кавоварки, кавові і еспрессо-автомати, джакузі, чайники, праски з парою, електронагрівачі, пральні машини. Також для змішувачів, кранів, насадок для душу *.

Спосіб застосування: Кавоварки / чайники: ½ чашки кошти від накипу налити в прилад з 2-ма чашками води, включити і прокачати одну чашку. Прилад вимкнути і залишити на 10 хвилин. Знову включити прилад і прокачати залишок води. Після цього прокачати 2-3 рази чисту воду.

Пральні машини: 250 мл (¼ пляшечки) на кількість води для одного завантаження машини. Пральну машину прогріти до 40 ° C на і залишити постояти 1 годину. Після цього включити режим з основним пранням разом з функцією додаткового полоскання.

Більше інформації на сайті інтернет-магазину "Проф-Хім" (посилання):

Засіб для видалення накипу з побутової техніки Glutoclean